Tel: 0216 471 51 55 & 0532 440 70 92

Hakkımızda

AC GROUP siz değerli müşterilerimize paspas ve zemin malzemeleri konusunda işletmelerinizde her mekanda kullanabileceğiniz, temizlik sağlayıp uzun ömürlü kullanarak randıman alabileceğiniz ürünler sunup, toptan ve perakende olarak proje ve uygulama alanında hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

Bu doğrultuda yenilikleri takip ederek ve ürün yelpazemize katarak siz değerli müşterilerimize sunmaya ve memnuniyetinizin devam etmesini sağlamak amacıyla çalışmalarımız sürekli devam etmektedir.

Amacımız uzman kadromuzla iyi, kaliteli ürün ve hizmet vererek uzun süreli çalışma ortamı yaratmak ve ihtiyaçlarınızı en uygun fiyatla tedarik etmektedir.

AC GROUP işletmelerinizde dış alanda kapı önleri,kaygan zemin haline gelen mermer kaplı yürüyüş alanları ve havuz kenarları,iç alanda lobi önü,ofis girişleri,yemekhane önü,labaratuvar girişi, wc’ler, depo önü gibi vs. giriş ve çıkışların yoğun olduğu mekanlarda temizlik sağlanması amacı ile kullanılan, dış ve iç girişlerde uygulanan aluminyum profilli paspaslar konusunda gerek hazır  ebat, gerek yuva içi yada çerçeveli özel ölçü olarak imalat yapmak suretiyle, kıvırcık paspaslar, Z dokulu paspaslar, dezenfektanlı ve sıfır toz istenen ameliyathane ve labaratuvar gibi yerlerde kullanılan hijyen paspasları, ofis sandalye ve zemin koruyucuları, nem ve ıslaklık alıcı tekstil paspaslar ve basamaklarda kullanılan anti slip mineral yüzeyli kaydırmaz bantlar konusunda da ithalat yapmak suretiyle paspas ve zemin malzemeleri konusunda  kaliteli, geniş ürün yelpazesi ile tarafınızdan doğacak ihtiyaçları karşılamaktan mutluluk duyacaktır.

Saygılarımızla.

AC GROUP

© Copyright - ACG Paspas ve Zemin Ürünleri